piątek, 1 marca 2013

OFF-ROAD: najbardziej rockowa laleczka w historii!!

Źródło: maltreting.pl
Nie wiem jak Wy, ale ja uwielbiam rock'a :) A moją ulubioną kapelą rockową, którą brzmi całe moje dzieciństwo i wczesna młodość to Guns N' Roses... Od czasu do czasu nadal do nich powracam, zwłaszcza wtedy, kiedy potrzebuję turbo-doładowania. Ich muza to dla mnie niezawodny psychoterapeuta  ;) Co prawda kapela się rozpadła, ale poszczególni muzycy działają nadal, w tym Slash, który 13.02.2013 dał ABSOLUTNIE REWELACYJNY koncert w katowickim Spodku! Wiem, bo byłam... było niesamowicie!! :) Jeśli Wy lub Wasi znajomi / przyjaciele / rodzina macie słabości podobne do moich to KONIECZNIE musicie wiedzieć o akcji: "Slash dla Elizy"!
 
W ramach akcji licytowana jest FENOMENALNA szmaciana laleczka Slash'a. Gdybym była starsza albo Slash młodszy, użyłabym jej do celów voo-doo ;) Lalka nie tylko jest do złudzenia podobna do Slasha, ale ma też jego AUTOGRAF! Lalka ma też swoją MISJĘ.... Cały dochód z jej sprzedaży jest przeznaczony na lek dla Elizy.
 
Eliza jest chora na rzadką chorobę genetyczną. Porcja leku na 3 tygodnie kosztuje 16 000 dolców. Lek NIE jest refundowany przez NFZ. Lek musi być przyjmowany przez dziewczynkę w sposób CIĄGŁY. Tak, dobrze liczycie, roczny koszt leczenia Elizy to jedno niemałe i niebrzydkie mieszkanie... w Stolicy...

Więcej informacji nt. Elizy, jej choroby i leczenia znajdziecie tutaj: http://elizabanicka.pl/

Bezpośredni link do aukcji na allegro: http://allegro.pl/show_item.php?item=3036114491
Aukcja kończy się już 2. marca o godz. 21.40!!!

Link do bloga pomysłodawcy laleczki: http://www.maltreting.pl/index.php/2013/02/a-tu-nagle-bach-i-beethoven/

Przekażcie proszę potencjalnym zainteresowanym!

2 komentarze:

  1. Uwielbiam Gunsów. Strasznie lubię znajdować na blogach pokrewne dusze :)

    OdpowiedzUsuń